Už víte, jak budete trávit podzimní hygge?

PR články

Hygge je způsob života, který nás dělá šťastnými a pochází z Dánska. Dánové bývají přezdívání za nejšťastnější národ na světě. A mnozí se od nich začínají učit, jak si užívat a vychutnávat život, abychom byli spokojení a šťastní. Jak na to?

Užijte si podzim plnými doušky

A to téměř doslova. Krásný hrnek naplněný výtečným, voňavým čajem, je prvním způsobem, jak si podzim užít. Kombinace hrníčku, který se vám líbí, nebo vám něco evokuje, jsou na něm obrázky koček, květin, povzbudivé nápisy nebo je třeba zajímavý svým atypickým tvarem a čaje z bylin proti splínu, je ideální.

Zabalte se do deky s knížkou v ruce

Podzimní hygge můžete navodit i tak, že vám bude příjemně teplo, vaše pokožka se bude dotýkat jemné deky, a myšlenkami budete v pohodovém příběhu s postavami z knížky, které jsou vám sympatické. Díky knihám se můžeme přenést do dálných světů, zamyslet se nad tím, co máme, začít chápat někoho, komu jsme doposud nerozuměli… Pozitivní, „lehké“ a veselé knihy jsou pro podzimní hygge báječné.

Zapalte svíci a pusťte si kytarové sóla

podzimní hygge se hodí i setrvání ve společnosti zapálených svíček a tlumené, uklidňující hudby. Je na vás, co rádi posloucháte, jestli staré, známé písně, balady s doprovodem klavíru, pomalé kytarové sóla… Kombinace příjemné hudby a teplého světla svíček navozuje příjemnou atmosféru u drtivé většiny osob.

Užijte si barvy

Vyjděte ven a kochejte se zemitými, hřejivými i divokými barvami podzimu. Právě teď v lesích, na loukách či parcích nechybí sytě červená, zajímavá růžová, zářivě žlutá, okrová, hnědá, vínová, cihlově červená, tmavě zelená, mechová zelená… A třeba si rovnou nasbírejte si červené šípky a připravte si bio a velmi zdravý čaj.

Jestli milovaný hrnek, knížku, deku nebo čaj nemáte, rychle si je pořiďte a vychutnávejte podzim.

Předchozí článekAlexandrit
Další článekVytvořte si z domova útulné místečko
aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr